Не съм присъствал на срещата за пътя покрай Ботаническата градина,

...
Не съм присъствал на срещата за пътя покрай Ботаническата градина,
Коментари Харесай

Кметът на Тракия вика домсъветите за бул. „Санкт...

Не съм участвал на срещата за пътя около Ботаническата градина, тъй като никой от уредниците не ме е канил. Спекулация е, че съм бил известен и не съм отишъл. Това съобщи през днешния ден кметът на " Тракия " Костадин Димитров във връзка на обвиняването по отношение на него, че е пренебрегнал събранието. Както " Марица " писа, срещата на живеещите там беше извършена под мотото да се отбрани околната среда и да не се разрешава на общината да построява продължението на бул. " Санкт Петербург " през " Тракия ".

Костадин Димитров още един път подсети, че желанието на администрацията е да направи ремонт на съществуващия черен път от Цариградско шосе до бл. 5 в " Тракия ", а не да строи продължение на бул. " Санкт Петербург " около жилищните блокове. Мястото до градината е рисково и мрачно и ние желаеме да сложим осветяване и водим диалози с Аграрния университет за превръщането на Ботаническа градина в прелъстителен парк, както стана на " Лаута ". И за " Лаута " имаше обструкции, само че в този момент всички се радваме, тъй като е прелестно място за отдих, разяснява Димитров.

Районният кмет ще събере домоуправителите, с цел да им изясни в детайли и ясно какви са проектите на община Пловдив за пътя, разбунил духовете в " Тракия ".
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР