Не съм осквернила храма на Темида с участието ми в

...
Не съм осквернила храма на Темида с участието ми в
Коментари Харесай

Мис Плеймейт: Не съм осквернила храма на Темида

" Не съм осквернила храма на Темида с присъединяване ми в клипа в Съдебната палата. Не е имало голотии. Артист съм и развличам хората ".

Това показа пред родни таблоиди актуалната " Мис Плеймйет " Михаела Тодорова. По този метод еротичната моделка отхвърли упреците, че е аморално в постройката на Темида да се има разсъблечени модели и въоръжени мъже във видеото към песента " Yerba " на артиста и композитор Алек Сандър.

" Всичко си беше безусловно обикновено и не знам за какво се подвигна този звук. В клипа правосъдната палата е употребена като фон на банка. Никъде не се вижда надпис, че това е съд. Всички неоправдателни приказки на всякакви хора са цялостни инсинуациии и спекулации ", безапелационна е русокоската.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР