Не съм изпълнителен директор на Исторически парк. Аз съм абсолютно

...
Не съм изпълнителен директор на Исторически парк. Аз съм абсолютно
Коментари Харесай

Ивелин Михайлов: Не съм шеф на Исторически парк, издържат ме любовниците!

" Не съм изпълнителен шеф на Исторически парк. Аз съм безусловно никой в Исторически парк, аз съм акционер с 2%. Има изпълнителен шеф, съвет на акционерите ", изясни водачът на " Величие " Ивелин Михайлов, откакто преди дни първо разгласи края на атракциона, а по-късно разясни, че ще промени бизнеса, тъй че да вади пари.

Края на парка Михайлов разгласи във видео, на което разлепва наименованията на парка от служебни коли. Сега пред Би Ти Ви изясни, че колите били на лизинг и лизинговите компании желали да си ги вземат назад поради сигнали от трети лица.

Михайлов неведнъж се е оплаквал от финансови проблеми на парка.

" Величие " ще повдигнат претендент за президент до един месец, само че това няма да е самият Михайлов.

" Сега ме устоят любовници. Разведен съм, има богати дами, които са ме
харесали, до момента в който бях в Народното събрание ", отговори той дали още го
устоя майка му.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР