Не съм го виждала тъжен и унил. Любо имаше остроумно

...
Не съм го виждала тъжен и унил. Любо имаше остроумно
Коментари Харесай

Десислава Атанасова за Любен Дилов-син: Не съм го виждала тъжен и унил

Не съм го виждала печален и посърнал. Любо имаше изобретателно пояснение, смешка или анекдот за всяка обстановка. Това написа конституционният арбитър и някогашен народен представител от ГЕРБ във връзка с кончината на Любен Дилов - наследник.

" Някак заобикаляше ежедневните житейски компликации, до момента в който плануваше идващото гмуркане, публикация, събитие. С горест изпращаме страховит човек и другар - образован, пъстър, положителен! Така те помним, Любе! Почивай в мир!, написа тя и изрече съболезнования на фамилията му.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР