Не разбирам защо г-н Борисов бави ротацията. Започвам да си

...
Не разбирам защо г-н Борисов бави ротацията. Започвам да си
Коментари Харесай

Настимир Ананиев от ПП: Не разбирам защо от ГЕРБ бавят ротацията

„ Не разбирам за какво господин Борисов бави ротацията. Започвам да си мисля желае ли господин Борисов Мария Габриел да стане министър председател “ – такова мнение изрази в утринния блок на Нова телевизия националният представител от ПП/ДБ Настимир Ананиев.

По думите му, водачът на ГЕРБ най-вероятно се тормози, че няма да може да управлява Габриел и ще изгуби надзор върху властта. Заради това желал още министри, които да бъдат като „ настойници “ на някогашната еврокомисарка – хора вид Дончев и Сачева, сподели още Ананиев.

Депутатът от ПП/ДБ разяснява и въпросите с „ Осемте джуджета “ и Мартин Нотариуса. Ананиев прикани основният прокурор Борислав Сарафов да се отдръпна от поста до изчистване на двата случая, с цел да може самата система да не се тормози.
Източник: flashnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР