“Не ни достигна манталитет. Точно когато ЦСКА бе в тотална

...
“Не ни достигна манталитет. Точно когато ЦСКА бе в тотална
Коментари Харесай

Илиан Илиев: ЦСКА бе в тотална безисходица, не ни достигна манталитет

“Не ни доближи нрав. Точно когато ЦСКА бе в тотална безисходица какво да прави на терена, допуснахме това попадение от статично състояние. В моменти като този, 15 инути преди края, тъкмо тогава трябваше да натиснем, а стана противоположното.

В нападателен проект бяхме лимитирани откъм централен нападател заради травми. През първото полувреме ЦСКА ни изненада с директния футбол и дългите топки. През второто - равностойни.

Всеки един футболист ни липсва. Като видяхме състава на ЦСКА, знаехме, че ще е повече борба. Вкараха трима отбранителни халфа. Трябваше да задържаме повече топката, не успяхме.

Всички голове, които ЦСКА е вкарал, единствено един не е от статично състояние. Изпълняват ги добре.

От желанието и себераздаването сме удовлетворени. В момента, в който забележим, че ЦСКА няма концепция по какъв начин да стигне до вратата, би трябвало да го използваме. А не да чакаме да свърши мача ”, сподели Илиан Илиев, след което разяснява и идващия дуел на неговия отбор, който е против Левски.

“Очаквам да ни се възстановят контузените хора, а по-късно ще мислим и за мача с Левски. Ще има хубава атмосфера ”, сигорен е треньор №1 на България за 2021 година.

Снимки: Борислав Цветанов
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР