Не може да повярваме. Втора огромна трагедия за нас и

...
Не може да повярваме. Втора огромна трагедия за нас и
Коментари Харесай

Родителите на починалия преди време Милен Добрев съкрушени пред БЛИЦ! Проговориха за смъртта на най-добрия му приятел

Не може да повярваме. Втора голяма покруса за нас и българския спорт. Величко беше най-благородният и най-сърцатият човек на света. Беше най-големият другар на нашия наследник Милен Добрев. По лагери и общежития непрекъснато бяха в една стая, всичко си споделяха. Това споделиха пред БЛИЦ бащата на първенеца Милен Добрев и дамата, която го е е отгледала от дребен, Атанас и Анастасия Добреви.

Двамата научиха от БЛИЦ тъжната новина, която потресе българския спорт през днешния ден. Разстроени и разплакани, те споделиха още, че за последно са се чули с Величко преди месец. Той им звъннал, с цел да ги попита по какъв начин са и да ги предложения в дома си в Смолян, защото скоро имал желание да замине за Казахстан, където щял да работи като треньор.

Величко Чолаков не спирал да поддържа контакт с родителите на Милен, който издъхна от инфаркт.

Семейство Добреви са потресени от гибелта му. Казаха, че той постоянно им е ходел на посетители и не могат да повярват, че към този момент го няма.

Припомняме, че както първи БЛИЦ заяви, първенецът Милен Добрев издъхна напролет на 2015 година от инфаркт.
Кристина Иванова/ БЛИЦ
Източник: blitz.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР