Не мога да повярвам, че вчера писах за това как

...
Не мога да повярвам, че вчера писах за това как
Коментари Харесай

Големият победител пак го няма на картинката в телевизора. Какво казва народната памет по случая?

Не мога да допускам, че през вчерашния ден писах за това по какъв начин Путин е „ потопен “ в изолираност, а през днешния ден ни се отваря потребност да се написа за различен един, дето се е изолирал. Както и да е. Та…

И най-после малко логика на психиката (защото без нея картината е непълна). Чисто хипотетично, несъмнено.

_______________________________

Този коментар показва персоналното мнение на създателя
и може да не съответствува с позициите
на редакцията на Novini.bg.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР