Големият победител пак го няма на картинката в телевизора. Какво казва народната памет по случая?
Не мога да допускам, че през вчерашния ден писах за това по какъв начин Путин е „ потопен “ в изолираност, а през днешния ден ни се отваря потребност да се написа за различен един, дето се е изолирал. Както и да е. Та…
…
И най-после малко логика на психиката (защото без нея картината е непълна). Чисто хипотетично, несъмнено.
_______________________________
Този коментар показва персоналното мнение на създателя
и може да не съответствува с позициите
на редакцията на Novini.bg.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




