“Не мисля, че уеб платформите девалвират киното. Напротив. Напоследък те

...
“Не мисля, че уеб платформите девалвират киното. Напротив. Напоследък те
Коментари Харесай

Асен Блатечки: За уеб сериал се играе по-трудно и се снима по-бързо

“Не мисля, че уеб платформите девалвират киното. Напротив. Напоследък те създават по-качествено кино от филмите за огромен екран. И като сюжет, и като снимане, и като актьорска игра са много по-напред. Така че считам, че навлизането на тези платформи носи единствено позитиви”, съобщи Асен Блатечки в рубриката на БГ Радио "Петък отива на БГ кино ".

“Най-големият позитив на уеб продукцията е, че стига за извънредно малко време до безграничен брой зрители”, счита артистът.

Асен Блатечки сега извършва една от основните функции в най-мащабния български уеб сериал "Пъзел: Похитени "от продуцентите на 7Talents. Вижте първия епизод във видеото.

Спиращият дъха трилър споделя за група другари попаднали във съдбовна клопка, а Асен Блатечки и Бойко Кръстанов се превъплъщават в неприятните герои. Феновете на жанра към този момент могат да видят дебюта на екшън-трилъра във Vbox7.com.

“Отдавна се сготвям да скоча в интернет, а в този момент най-сетне ми се получи. Много добре се усещам. Екипът е единствено от младежи, които до момента не познавах. Сценаристите са доста положителни и наличието е доста сгъстено. За уеб сериал се играе по-трудно и се снима доста по-бързо”, показа артистът пред водещите на утринния блок “Стартер” по БГ Радио Симо и Богдана.

Гледайте първия епизод на "Пъзел: Похитени " във Vbox7.com. Всяка нова порция изненадващи обрати и напрегнати екшън подиуми ще бъдат онлайн всяка сряда в 16.00 ч.
Източник: vesti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР