Не ме плаши, ако бе обиждат, плюят. Аз излизам на

...

Кирил Десподов: Не ме плаши, ако ме обиждат и плюят

Не ме плаши, в случай че бе наскърбяват, плюят. Аз излизам на терена, с цел да играя моята си игра. И не давам отговор на никой. Гледам да си приключи обикновено.

Това съобщи някогашният нападател на ЦСКА и настоящ капитан на " Лудогорец " Кирил Десподов след успеха с 1:0 над " алените " в София. По традиция той е клиент за псувни след прекосяването си при разградчани.

Канонада от предмети, метнати от него, стана причина мачът да бъде преустановен.

" Ние вътре в съблекалнята си казахме, че излизаме и би трябвало по най-бързия метод да отбележим гол.

То пък стана, че след минута безусловно вкарахме гол, откакто мачът беше възобновен.

През първото полувреме ние владеехме повече топката, само че пък ЦСКА имаха по-чисти положения. През второто се изравниха нещата, само че съумяха да ни набутат в нашата половина в последните 15 минути, което е обикновено с оглед развоя, че губеха в резултата.

Аз попитах Турицов на терена: " Вие за хикс ли играете? ". Защото по този начин изглеждаше, те се бяха прибрали момчетата в един интервал от мача, и умерено чакаха ние да владеем самодейността. Не се получи хубав дуел за гледане, само че пък успяхме да победим и да прибавим доста значими три точки ", сподели още националът.
Източник: dnesplus.bg