Радев към Борисов: Не искаме повече да ни оправяте, а просто да се махнете! И ние ще ви помогнем!
„ Не желаеме повече да ни оправяте. Искаме да се махнете и ще ви помогнем “ – това съобщи президентът Румен Радев по адрес на водача на ГЕРБ Бойко Борисов и партията му, разяснявайки тяхната позиция, че ще разчитат на досегашното си ръководство без нова предизборна стратегия.
„ И една партия, която е управлявала повече от 15 години, която ни подлагаше на критика, че нямаме стратегия, споделя: ‘Ние нямаме предизборна стратегия, тъй като ние всичко това сме го построили’… Ама ние не желаеме повече да ни оправяте. Ние желаеме просто да се махате! И ще ви помогнем да се махнете! “, съобщи Радев.
Той уточни, че съгласно него не е задоволително да се разчита на постигнатото до момента, без да се показва визия за бъдещето.
По-рано водачът на ГЕРБ Бойко Борисов съобщи, че партията няма да влиза в коалиция нито с Радев, нито с Делян Пеевски.
„ Няма такива филми. Мисля, че много хора ще бъдат сюрпризирани от резултатите на изборите. Сега се надува балон за Радев, само че действителността е друга “, сподели Борисов.




