Не искам да кажа, че руснаците вече стават за смях,

...
Не искам да кажа, че руснаците вече стават за смях,
Коментари Харесай

Лукашенко плаши арменците с „украински сценарий“, а след севернокорейците дойде ред и на талибаните да станат „братушки“

Не желая да кажа, че руснаците към този момент стават за смях, но… руснаците към този момент стават за смях. Първо севернокорейските братушки, в този момент – талибанските братушки.

Единствената последваща стъпка, която може да ги закопае още повече в дъното на геополитическата трагикомедия, е да сключат съюз с Дарт Вейдър и да завършват с тая мъка…

_________________________

Този коментар показва персоналното мнение на създателя
и може да не съответствува с позициите
на редакцията на Novini.bg.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР