Лукашенко плаши арменците с „украински сценарий“, а след севернокорейците дойде ред и на талибаните да станат „братушки“
Не желая да кажа, че руснаците към този момент стават за смях, но… руснаците към този момент стават за смях. Първо севернокорейските братушки, в този момент – талибанските братушки.
Единствената последваща стъпка, която може да ги закопае още повече в дъното на геополитическата трагикомедия, е да сключат съюз с Дарт Вейдър и да завършват с тая мъка…
_________________________
Този коментар показва персоналното мнение на създателя
и може да не съответствува с позициите
на редакцията на Novini.bg.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




