Не е заради нас. Волт ние не сме отстранявали. Ние

...
Не е заради нас. Волт ние не сме отстранявали. Ние
Коментари Харесай

Ивайло Мирчев: Ние не сме отстранявали Волт, не се занимаваме с ниски напрежения

Не е поради нас. " Волт " ние не сме отстранявали. Ние не се занимаваме с ниски напрежения, ние сме по високоволтовите. Никога не е ставало дума за " Волт " и не е споменавано името на Настимир Ананиев (председателят на партията - б.р.) в диалозите ни с " Продължаваме промяната ".

Това сподели депутатът от ПП-ДБ Ивайло Мирчев пред bTV. По-рано стана ясно, че " Волт " е била изключена от обединението. Хората на Ананиев оповестиха, че това е било поискано от " Да, България ". 

" Няколко срещи на Националния съвет организирахме. Ще подпишем съдружно съглашение, което се изисква пред ЦИК, само че по-нататък ще подпишем по-подробно съглашение ", изясни Мирчев.

Той разяснява, че обединението си слага две цели - да върне 100 хиляди гласоподаватели на този избор и да е първа или втора политическа мощ.

" Русия разгласи България за неприятелска страна. Когато политик отиде там, той незабавно се трансформира в задграничен сътрудник. А Костадин Костадинов (лидерът на " Възраждане " ) желае да вкарва подобен закон у нас. Ние си го знаем. Това е, което прави съветската агитация ", разяснява Мирчев във връзка визитата на Костадинов и депутати от партията му в Москва за форума БРИКС.
Източник: varna24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР