Не е проява на добър вкус да се оправдават нелепите

...
Не е проява на добър вкус да се оправдават нелепите
Коментари Харесай

Президентът настоя за ясни законови промени, свързани с насилието


" Не е демонстрация на добър усет да се оправдават нелепите промени в Конституцията с тъкмо това действие, което се случва в Стара Загора, нужни са промени в разнообразни закони, които да слагат ясни критерии за нарушаванията на закона и за тежестта на наказванията . " Това съобщи пред публицисти президентът Румен Радев.

Той разяснява и думите на водача на партия ГЕРБ Бойко Борисов, който назова служебните държавни управления тирания.

Проектът за промени в Конституцията е част от настъплението против демокрацията , уверен е президентът.

„ Ако би трябвало да упрекваме някого, че той стартира да приказва по този метод, това са Кирил Петков, Асен Василев и Христо Иванов , които му подариха индулгенция и легитимация, и опцията да приказва по този метод “, съобщи Радев.

Според него в своята изнервеност „ господин Борисов наруши един остарял принцип: в дома на обесения не се приказва за въже “ .

„ Чудя се по какъв начин той повдига тематиката за автомагистралите. Кои автомагистрали преди да е дал отговор на въпроса къде отидоха чувалите от неговите автомагистрали? Защо автомагистралите му се разпадат? Защо хвърлянето на асфалт е било като за камуфлаж, което потвърдиха всички осъществени проби “, съобщи Радев.
Източник: euronewsbulgaria.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР