Емил Дечев за прокурорския син: Нападнал е полицай, избягал е и изоставил колата си на черен път! Не е имало акция на ГДБОП!
Не е имало акция на ГДБОП по задържането на Васил Михайлов. Вероятно този господин дружно с още 2 лица, употребявайки бухалки и автомобил, маскирани, отиват до къща в Перник, където живее сътрудник служител на реда, работил в Криминална полиция в Перник, а в този момент в ГДБОП. Това сподели служебният вътрешен министър във връзка информацията, че.
" Не са компютри, а са компоти. Така мога да отговоря на тази информация, която беше публикувана в избрани уеб сайтове, които се самодекларират като медии и като работещи в тях публицисти ", посочи той.
" Вероятно това е предизвикало експанзия от страна на сина на окръжния прокурор. Опитали са се да го атакуван с бухалки. Той е употребявал огнестрелно оръжие, стрелял е във въздуха. Тогава са пообягнали с колата. Пътувайки по черен път, са изоставили автомобила ", сподели Дечев. Той е безапелационен, че полицията стяга обръча към Михайлов и прави всичко допустимо да го залови.
Очаквайте детайлности.
" Не са компютри, а са компоти. Така мога да отговоря на тази информация, която беше публикувана в избрани уеб сайтове, които се самодекларират като медии и като работещи в тях публицисти ", посочи той.
" Вероятно това е предизвикало експанзия от страна на сина на окръжния прокурор. Опитали са се да го атакуван с бухалки. Той е употребявал огнестрелно оръжие, стрелял е във въздуха. Тогава са пообягнали с колата. Пътувайки по черен път, са изоставили автомобила ", сподели Дечев. Той е безапелационен, че полицията стяга обръча към Михайлов и прави всичко допустимо да го залови.
Очаквайте детайлности.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




