Най-верният приятел на Ицко Финци и Лиза Бова - Джони

...
Най-верният приятел на Ицко Финци и Лиза Бова - Джони
Коментари Харесай

Приятел на Ицко Финци го жени за Лиза

Най-верният другар на Ицко Финци и Лиза Бова - Джони Пенков , се закани да ги ожени, разбра HotArena .

Легендарният артист е безапелационен, че известната двойка би трябвало да си продължи поколението и да има най-малко още едно дете. Както знаете, Ицко Финци и Лиза станаха родители на момиченце Матилда преди по-малко от три години. С това те съумяха да разбунят духовете поради напредналата възраст на Финци.

" Ще ги оженя! И за второ ги намотавам ", зарече се пред България през днешния ден Джони Пенков. Повод за диалога стана премиерата на книгата на Лиза Боева " Проектът Уилям Шекспир " , която се състоя в кино Одеон. Джони Петков също участва, защото е извънредно непосредствен до артистичната двойка. 

 
В салона бе прожектиран и филмът на Лиза " Уилям Шекспир: най-известният човек, който в никакъв случай не е съществувал " . Самата авторка споделя, че е изумена от интереса към книгата й, защото тя е по-скоро научен труд. 

" Тиражът се изчерпа за негативно време, скоро чакаме новия ", споделя Лиза Боева. " Участвах в няколко университетски семинара, изнесох няколко лекции в разнообразни университети и не видях остри реакции на изложената от мен теза. Разбира се, това не значи, че такива реакции няма ", споделя Боева. 
Източник: hotarena.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР