Най-малко един човек е загинал, а 27 са в болница,

...
Най-малко един човек е загинал, а 27 са в болница,
Коментари Харесай

27 британци пострадаха при катастрофа с автобус на Канарските острови, има загинал

Най-малко един човек е умрял, а 27 са в болница, след автобусна злополука на Канарските острови.

Катастрофата е станала през днешния ден в 13:15 ч. локално време, когато туристически рейс се е строполил в дере на автомагистрала.

Трима от ранените са в сериозно положение. 

В рейса е имало общо 28 души - 24 възрастни, три деца и водачът.

Всички пасажери са били британци и се е считало, че са се отправяли на разходка с лодка.

Най-сериозно раненият пасажер е изместен в болница на прилежащия остров Тенерифе, а останалите ранени са лекувани в болничното заведение на Ла Гомера.

Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР