Най-малко двама души бяха убити, след като торнадо връхлетя части

...
Най-малко двама души бяха убити, след като торнадо връхлетя части
Коментари Харесай

Торнадо уби 2 в Индиана; наблюдение за торнадо, издадено за 18 окръга, включително Индианаполис

Най-малко двама души бяха убити, откакто торнадо връхлетя елементи от Индиана през нощта, оставяйки диря от опустошения в общностите и предизвиквайки незабавни метеорологични сигнали в целия щат.

Разсъмването в Лейк Вилидж в сряда разкри големи вреди, откакто торнадото раздра общността късно във вторник вечерта. Няколко домове и предприятия са били унищожени, съгласно локалните управляващи.

Лори Постма, чиновник по социална информация към противопожарната работа на Lake Township, удостовери по време на конференция в сряда сутринта, че минимум двама души са починали в бурята.

Избухване на торнадо в Илинойс и Индиана

Националната метеорологична работа сподели, че системата от стихии е била изключително интензивна. Според Националната метеорологична работа в Чикаго, мощна суперклетъчна гръмотевична стихия е основала „ семейство от торнада “ — минимум четири — в голям брой окръзи във вторник вечерта.

Торнадата са докладвани в окръг Ливингстън и окръг Канкаки, както и в ок...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР