Най -малко четирима души са ранени при прободна атака в

...
Най -малко четирима души са ранени при прободна атака в
Коментари Харесай

4 ранени след пробождаща атака в ресторант в Сеул

Най -малко четирима души са ранени при прободна офанзива в Сеул, Южна Корея в сряда, оповестиха от Yonhap News Agency.

Говорейки с Йонхап, чиновници обявиха, че на четиримата на GWAN са в сърдечен арест и остават сериозен. Около 10:57 ч. В сряда.

Длъжностните лица прибавиха, че трима мъже, в това число обвинения, и една жена са откарани в близката болница след нападението.

също прочетете | Жена задържана след влизане на паркинг на жилището на BTS Jungkook's Seoul; Каза, че е „ посещавала другар “

претекст зад офанзивата, е в развой на следствие. Първоначалните констатации обаче допускат, че офанзивата не е била инцидентен акт на принуждение.

Южна Корея грайва с офанзиви с нож

Подобна офанзива се организира през юли 2025 година, където трима души са ранени след нахлуване в салон в Сеул.

съгласно отчетите, полицията влезнал в салон в Сеул. Seoul Line Line.

През 2023 година Сеул се хвана с прободни офанзиви откъм гърба. През юли мъж атакува пътуващите...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР