Най-малко 51 души са били убити, а повече от 100

...
Най-малко 51 души са били убити, а повече от 100
Коментари Харесай

Най-малко 51 души, убити при пожар в нощния клуб в Северна Македония

Най-малко 51 души са били убити, а повече от 100 са ранени при унищожителен пожар в опакован нощен клуб в Кокани в Северна Македония, съгласно министъра на вътрешните работи Панче Тошковски. Блейзът изригна към 3 часа сутринта (02:00 GMT) в неделя по време на концерт от групата на групата, когато пиротехниките бяха стартирани вътре в мястото в Кокани, ситуиран на към 100 км (62 мили) източно от столицата, Skopje.

Видеоклипове в обществените медии демонстрират постройката, изцяло погълната в пламъци, с дебели слива от пушек, издигащи се в нощното небе.

Свидетели споделят, Министерството на вътрешните работи съобщи, че незабавните служби и прокурор от главната прокуратура на Кокани са били на място.

" Броят на жертвите и ранените все ощ...

Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР