Най-малко 30 души, включително 27 деца, загинаха при катастрофа в

...
Най-малко 30 души, включително 27 деца, загинаха при катастрофа в
Коментари Харесай

27 деца загинаха при инцидент с автобус в Индия

Най-малко 30 души, в това число 27 деца, починаха при злополука в северния индийски щат Химачал Прадеш, оповестиха от полицията, представена от Агенция Франс Прес и локални медии.

Училищният рейс е паднал от канара.

" Бусът е паднал в 60-метрова клисура, 27 деца, двама учители и водачът са починали ", разясниха от полицията.

Инцидентът е станал на към 325 километра от щатската столица Шимла.

Автобусът е на частно учебно заведение. Превозвани са възпитаници сред 6 и 11 години.

Полицията не удостоверява повода за случая, само че очевидци разкриха пред локални медии, че водачът е изгубил надзор над рейса на изострен завой.

Индия е страната с най-вече жертви на пътя в света. Средно по 135 000 души умират по пътищата на страната всяка година. Повечето произшествия стават в планински райони като Химачал Прадеш и нормално аргументите са свързани с неразумно шофиране, неприятни пътища и неприятно положение на колите.
Източник: dnesplus.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР