Най-малко 14 ученици и един учител са били ранени при

...
Най-малко 14 ученици и един учител са били ранени при
Коментари Харесай

15 ранени при нападение с нож в училище в Русия

Най-малко 14 възпитаници и един преподавател са били ранени при нахлуване с нож в съветския град Перм , оповестяват съветските медии.

В първичните информации се посочваше, че двама маскирани мъже са нахлули в учебната постройка рано тази заран тамошно време.

По-късно обаче беше обявено, че някогашни и сегашни възпитаници, носещи ножове в учебно заведение, са се сбили, което е довело до пострадвания на няколко странични наблюдаващи на събитията. Причината била " персонална злост ".

Columbine-inspired attack? 15 injured in knife rampage at Russian school, attacker apprehended https://t.co/zizA7SWzMZ #Perm pic.twitter.com/SBLpdLxHJ8
— RT (@RT_com) January 15, 2018

От районния следствен комитет са образували наказателно произвеждане за опит за ликвидиране.

Общо 12 души са били откарани в болница. Една учителка и двама 15-16-годишни възпитаници са с тежки пострадвания в региона на врата , прецизираха от локалното поделение на здравното министерство, до момента в който останалите са с повърхностни рани.

Общо 15 души са били ранени при случая, показва ТАСС, цитирайки пресслужбата на локалната градска администрация.

Двамата обвинени са били задържани, съобщи източник от службите за незабавна помощ.
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР