Най-малко 14 души са загинали в Саудитска Арабия в резултат

...
Най-малко 14 души са загинали в Саудитска Арабия в резултат
Коментари Харесай

14 души загинаха при катастрофата на хеликоптер в Саудитска Арабия

Най-малко 14 души са починали в Саудитска Арабия вследствие на злополуката на хеликоптер, принадлежащ на енергийната компания " Арамко “, заяви държавната осведомителна организация SPA.

" Хеликоптер, принадлежащ на саудитската компания " Арамко “, се разруши в региона на Рас Танура, като починаха всички 14 души, които се намираха на борда “, се показва в известието.

Уточнява се също, че всички починали са жители на Саудитска Арабия.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР