Най-интересният сблъсък от 6-ия кръг на руската премиер лига противопостави

...

Локо и Зенит направиха нулево реми с помощта на ВАР

Най-интересният конфликт от 6-ия кръг на съветската министър председател лига опълчи тимовете на Локомотив (Москва) и Зенит. Очакваното представление обаче не се получи и срещата на стадион " Локомотив " в съветската столица приключи без голове - 0:0.

Всъщност голове имаше, само че те не бяха зачетени. В 11-ата минута домакините пратиха топката във вратата на противника, само че след намесата на ВАР попадението не бе зачетено поради засада.

В 53-ата минута и гостите съумяха да отбележат, само че и техният гол не влезе в статистиката, като още веднъж ситуацията бе прегледано с ВАР и бе отсъдена засада.

Така конфликтът завърши при нулево реми, като след този мач Зенит остава на 2-ото място с 13 точки, до момента в който Локо е на 8-ата позиция в таблицата с 8 точки.

Премиер Лига 6 кръг, неделя 30 август  Локомотив Москва 0:0краен резулат  Зенит