Най-доброто представяне на Нетс в защита за годината не можа

...

Кратери на силната защита на Нетс през второто полувреме по време на загубата от Хийт

Най-доброто показване на Нетс в отбрана за годината не можа да помогне.

Нито можеха да се случат огромни вечери от Микал Бриджис и Кам Томас, които готвеха дружно, защото Бруклин претърпя загуба с 96-95 след продължения от Маями преди разпродаване на публиката от 17 893 в Barclays Center в понеделник вечер.

Мачът не беше решен, до момента в който Бриджис (отборни 26 точки, дружно с девет битки и шест асистенции) не видя 10-футовото изгубване на базовата линия против трима бранители, които останаха малко с 1,1 секунди до края на продълженията.

Томас имаше 23 точки отвън аварийна пейка и Бруклин трябваше да претърпи задатък от 16 точки през второто полувреме на домашния си паркет, слушайки викания „ Lets go Heat! “

Нетс (16-23) изпуснаха 14 от предходните си 18 и в този момент потеглят на странствуване по Западния бряг с три мача, което включва победи в Портланд и в Лос Анджелис против Клипърс и Лейкърс.

Джими Бътлър се завърна след неявяване от седем мача с най-голям...