Най-добрият български тенисист Григор Димитров отпадна в първия кръг на

...
Най-добрият български тенисист Григор Димитров отпадна в първия кръг на
Коментари Харесай

Видео: Пак неприятности за Гришо, отпадна на двойки в Индиън Уелс

Най-добрият български тенисист Григор Димитров отпадна в първия кръг на двойки на шампионата от сериите " Мастърс " в Индиън Уелс (САЩ) с награден фонд 7,97 милиона $.

Димитров и Хуан Мартин Дел Потро (Аржентина) изгубиха от испанците Фелисиано Лопес и Марк Лопес с 4:6, 2:6 за малко повече от час.

Българинът и аржентинецът допуснаха единствен пробив в петия гейм на първия сет, а във втората част испанците дръпнаха с 5:1 по пътя си към крайния триумф.

За да гледате видеото, би трябвало да активирате Javascript.

26-годишният Димитров е подложен под номер 3 в схемата на сингъл и стартира непосредствено от втория кръг, в който тази нощ ще се изправи против Фернандо Вердаско (Испания). Двуобят е четвърти в програмата на централния корт и се чака да стартира след 2.00 часа българско време в неделя.
Източник: ruse24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР