Падението продължава! Григор Димитров загуби на Чалънджър от играч извън топ 300
Най-добрият български тенисист Григор Димитров отпадна още на старта на Чалънджър във френския град Екс ан Прованс. Българинът загуби с 0:2 (3:6, 4:6) сета от испанеца Пол Мартин Тифон, който е 312-ти в ранглистата. Димитров беше заставен да играе за първи път от 15 години на Чалънджър, откакто се свлече до 137-то място в ранглистата.
Прочетете още
Григор Димитров загуби първия сет, откакто позволи два пробива и след 6:3 първата част отиде за испанеца.
Във втората част нямаше пробиви до 5:4, само че тогава Тифон проби, когато Григор сервираше за оставане в мача и след 6:4 завоюва дуела.
Във втория кръг Тифон ще срещне поставения под номер американеца Алекс Микелсен.
От началото на годината Григор Димитров е спечелил единствено два мача.
Прочетете още
Григор Димитров загуби първия сет, откакто позволи два пробива и след 6:3 първата част отиде за испанеца.
Във втората част нямаше пробиви до 5:4, само че тогава Тифон проби, когато Григор сервираше за оставане в мача и след 6:4 завоюва дуела.
Във втория кръг Тифон ще срещне поставения под номер американеца Алекс Микелсен.
От началото на годината Григор Димитров е спечелил единствено два мача.
Източник: trafficnews.bg
КОМЕНТАРИ




