„Лоша мама“ позволява на 11-годишна дъщеря да носи изкуствени мигли, „обидни“ нокти на училище
Навремето, когато бяхме на учебно заведение, щяхме да имаме шанса да се разминем с малко серпантина и малко бледорозов лак за нокти. Бързо напред към днешния ден и наподобява, че младежите се измъкват с пълноценно удължение на мигли и най-скандалните акрилни нокти, които в миналото сте виждали.
Уитни Ейнскоу, известна като @itsmebadmom в TikTok, разбуни родителството със неотдавнашен видеоклип, показващ най-новите усъвършенствания в хубостта на нейното 11-годишно дете.
На пръв взор може да си помислите, че е смешка, само че в случай че знаете нещо за тази водеща майка, бързо ще разберете, че е доста, доста същинско.
Предишни разногласия включват възбрана на щерка й да върви на учебно заведение, тъй като носеше балетни обувки на Vivienne Westwood за 200 $ (135 щатски долара) и призна, че е похарчила 20 000 $ (13 500 долара) за коледни дарове на децата си, макар че получава обществени помощи.
И по този начин, дано се впуснем в най-новия й вирусен видеоклип!
„ Те са като...
Прочетете целия текст »




