Националното турне на Михаел Филева спира в Пловдив на 27

...
Националното турне на Михаел Филева спира в Пловдив на 27
Коментари Харесай

Михаела Филева с нова версия на Латино сеньорита в Пловдив

Националното турне на Михаел Филева стопира в Пловдив на 27 септември на лятно кино „ Орфей ”. На идващия ден тя ще е в Стара Загора. Ако времето е дъждовно концертът евентуално ще бъде анулиран.

Михаела Филева идва с шлагерите си „ Опасно близки “, „ Латино сеньорита “, „ Инкогнито “ и „ И аз съм тук “. Те ще прозвучат в нови версии, и са изпълнени от певицата и музикантите Краси Тодоров, Васил Крумов, Александър Обретенов и Васил Вутев.

Кариерата на Михаела Филева стартира през 2005, откакто взе участие в първото телевизионно музикално риалити в България „ Хит минус едно “. Преди това учи пеене в студио „ Румина “.

Михаела умее да въвлича феновете в историята на всяка ария, да влияе с наличието си и да кара дребни и огромни да се вълнуват и претърпяват музиката ѝ.

Билетите за концертите на Михаела Филева в Пловдив и Стара Загора към този момент се в продажба в мрежата на Eventim.

 

 
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР