Националният съвет на Да, България даде мандат на председателя в

...
Националният съвет на Да, България даде мандат на председателя в
Коментари Харесай

„Да, България“ гласува мандат на Христо Иванов за преговори с ПП

Националният съвет на " Да, България " даде мандат на ръководителя в оставка Христо Иванов и Изпълнителния съвет в оставка за водене на договаряния с " Продължаваме промяната " за общи дейности в 47-ото Народно заседание.

Националният съвет също по този начин разпореди в Изпълнителния съвет в оставка да провежда техническата подготовка на Национална конференция и да продължи да извършва функционалностите си до провеждането ѝ.

Създадена е работна група, която да създаде правила за номиниране на претенденти за ръководител и членове на управителните органи, както и за промени в устава на партията.

В период от една седмица работната група би трябвало да предложи план за покана за привикване на Национална конференция. Поканата ще бъде разисквана и гласувана на идващото съвещание на Националния съвет.
Източник: btvnovinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР