Националният отбор на България разгроми Оман с 9:0 в последния

...

Нова победа за България на световното по минифутбол

Efbet2023 Horizontal
Националният тим на България разгроми Оман с 9:0 в последния си мач от груповата фаза на Световното състезание по мини футбол, което се организира в Рас Ал Хайма, ОАЕ. Така " лъвовете " завоюваха изрично група „ Е “ с голова разлика 15:0 и остават единственият отбор на Мондиала без позволено попадение. На 1/8-финал отборът ни ще се изправи против някой всред Англия, Франция или Словакия.

Димитър Александров направи най-силно усещане, отбелязвайки хеттрик през второто полувреме. " Лъвовете " бяха решили всичко още през първата част, повеждайки с 5:0. Николай Маринов откри резултата в седмата минута, а пет по-късно Спас Милушев удвои. Малко преди почивката момчетата на Николай Михов вкараха още три попадения посредством Денис Иванов, Васил Гуджев и Ангел Рахов.

Освен трите гола на Александров през второто полувреме, още един път се разписа и Ангел Рахов.
Източник: euronewsbulgaria.com