Националният отбор на Англия разгроми със 7:0 Черна Гора на

...

Англия помете Черна Гора със седем гола

Националният тим на Англия разгроми със 7:0 Черна Гора на " Уембли " в мач от група " А " на квалификациите за Евро 2020. На вратата на черногорци бе вратарят на Левски - Милан Миятович.
 Снимка 452893
Източник:

Хари Кейн записа хеттрик, а Окслейд-Чембърлейн, Маркъс Рашфорд и Тами Ейбрахам прибавиха по един гол. В 66-ата минута Софранач си вкара автогол за 6:0.

Момчетата на Гарет Саутгейт водеха с с 4:0 до 30-ата минута. В 11-ата минута Окслейд-Чембърлейн откри резултата, а осем минути по-късно Хари Кейн вкара първия си гол в мача. Пет минути по-късно нападателят на Тотнъм се разписа за повторно. В 30-ата минута Маркъс Рашфорд направи 4:0. Малко преди края на полувремето Хари Кейн оформи хеттрика си. В 66-ата минута Софранач си вкара автогол, а шест минути преди края Тами Ейбрахам вкара седми гол във вратата на Миятович.

С триумфа Англия си подсигурява присъединяване на Евро 2020.