Националният отбор на Англия остава без победа след първите си

...

Англия и Италия не се победиха в повторение на финала от Евро 2020

Националният тим на Англия остава без победа след първите си три мача от Лигата на нациите, откакто " трите лъва " стигнаха единствено до 0:0 против Италия в повтаряне на финала от Евро 2020.

Двата тима сътвориха доста голови положения, само че по този начин и не съумяха да намерят правилния път към вратата. Най-интересните обстановки бяха през първото полувреме, когато домакините уцелиха и греда. В последна сметка англичаните в трети следващ мач не оправдаха огромните упования и остават на дъното на краткотрайното класиране в групата с едвам две точки. Експерименталният състав на Манчини пък удържа върха в подреждането с пет точки след три дуела.

Англия одобри Италия на ст. " Молиню ”, където мачът се игра пред празни трибуни.

" Трите лъва " бяха осъдени поради държанието на почитателите си преди финала, когато мнозина се пробваха със мощ да нахлуят на стадиона, макар че нямаха билети. На " Молиню " участваха единствено към 3000 деца.

Междувременно Германия записа трето тъждество - 1:1 като посетител на Унгария. Бундестима изоставаше след единствено 6 минути на “Пушкаш Арена ". Жолт Наги даде задатък на домакините. Три по-късно обаче Йонас Хофман изравни. Това беше общо четвърто следващо тъждество на Бундестима и всичките при резултат....1:1.

Унгарците са втори в групата. Те имат 4 точки с една по-малко от водача Италия. Германците заемат трета позиция с 3 пункта.