Националът Николай Колев и тимът на Нарбон записаха 16-а победа

...

Николай Колев с изключителен мач за победа на Нарбон

Националът Николай Колев и отборът на Нарбон записаха 16-а победа във френската Лига Автомагистрала, откакто надвиха като посетител над Сет с  3:2 (25:14, 14:25, 22:25, 25:18, 15:10) в среща от 24-и кръг, изиграна в зала " Луи Марти " в Сет пред 789 фенове.

Николай Колев изигра страховит мач и осъществя 12 точки (2 аса, 5 блока, 50% успеваемост в офанзива - +10).

Най-резултатен стана някогашният диагонал на националния тим на Италия Лука Ветори с 23 точки (3 аса, 3 блока, 45% успеваемост в офанзива - +15).

Уилнър Кихада добави 21 точки (4 блока). Жорди Рамон Ферагут се регистрира с 18 точки (5 аса, 1 блока).

View this post on Instagram
A post shared by Narbonne Volley (@narbonne.volley)

За Сет американският диагонал Кайл Ръсел осъществя с 19 точки (4 аса).

Естонският център Ардо Креек добави още 12 точки (3 аса, 1 блока). Аржентинецът Максимилиано Гауна завърши с 10 точки (6 блока).

Нарбон е четвърти с 45 точки (16 победи, 8 загуби), Сет е седми с 40 точки (12 победи, 12 загуби).

В идващия кръг Нарбон среща Пари Волей, на 19 март (неделя). Сет се изправя против Плесис-Робинсън.

СЕТ - НАРБОН 2:3 (14:25, 25:14, 25:22, 18:25, 10:15)

СЕТ:  Матийо Гарсия, Кайл Ръсел 19, Том Пикар 8, Лисандро Саноти 7, Ардо Креек 12, Максимилиано Гауна 12 - Ромен Девези-либеро (Чейк Диоп 2, Тимо Берио 1, Юго Фюлиад-либеро, Тибо Рипер, Дерек Еп 2)

Старши треньор: ЛЮК МАРКЕ

НАРБОН: Данило Желински 1, Лука Ветори 23, Уилнер Кихада 21, Жорди Рамон Ферагут 18, НИКОЛАЙ КОЛЕВ 12 , Кентен Жофроа 4 - Лука Рамон-либеро (Виктор Соси, Винисиус Лерш, Алешандре Габен, Жулиен Фаганас)

Старши треньор: ГИЙЕРМО ФАЛАСКА.