Националът Божидар Краев игра 61 минути за Жил Висенте при

...

Краев сменен при равенство на Жил Висенте

Националът Божидар Краев игра 61 минути за Жил Висенте при равенството като посетител на Пасош Ферейра - 0:0. Краев по традиция действаше в средата на терена в система 4-3-3 и беше много деен, само че след почивката се поумори и беше заменен от Бертран Ив Барайе.

И двата тима пропуснаха по няколко положения в мача, само че като цяло нулевото тъждество беше заслужено. След него Жил Висенте е в серия от 4 мача без загуба и заема 8-о място в класирането, а Пасош Ферейра е малко над зоната на изпадащите.

Водач в Португалия е Бенфика с 48 точки, пред Порто с 41 и Фамаликао с 30. Спортинг (Лисабон) е на 4-о място с 29 точки.

В идващия кръг Краев и компания ще гостуват на Порто, против който българинът вкара гол при започване на сезона.
СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛМАЙСТОРИ
ПРОГРАМА Примейра лига 17 кръг, неделя 19 януари  Пасош Ферейра 0:0краен резулат  Жил Висенте