Националът Александър Стоименов бе един от най-добрите в българския състав

...
Националът Александър Стоименов бе един от най-добрите в българския състав
Коментари Харесай

Александър Стоименов: Най-голямата ми мечта е...

Националът Александър Стоименов бе един от най-хубавите в българския състав при загубата от Нидерландия в Самоков в мач от предварителните международни квалификации. 23-годишният състезател обаче ще пропусне утрешния дуел с Австрия в Ботевград поради контузия.

На клубно равнище Стоименов направи крачка напред, подписвайки със сръбския Войводина, откакто досега се изявяваше в словенски тим.

“Супер удовлетворен съм, че имам опцията да подвигна равнището. Сръбската лига е страхотна, няма потребност да изреждам играчите там ”, показа пред bTV Стоименов.

“Обожавам играта, боготворя процеса да се подобряваш, когато имаш някаква уязвимост и да виждаш по какъв начин тя последователно се трансформира в мощна страна.

Понякога не съм най-лесният човек, с който може да се работи, само че виждам да съм толерантен ”, продължи националът.

“Загубите те учат доста повече, в сравнение с успехите, тъй като доста по-силно ги усещаш. Учат те да се подобряваш, на покорност, на това, че не всеки път можеш да печелиш, колкото и да ти се желае. Учат те и на това какъв брой по-сладки в действителност са успехите.

“Най-голямата ми фантазия е един ден да съм благополучен, задоволен от това, което съм постигнал в кариерен проект. Да съм глава на семейство и като цяло да се трансформира в индивида, в който имам вяра, че мога да се трансформира - на терена и отвън него ”, сподели още Стоименов.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР