Националът Алекс Грозданов и тимът на WithU (Верона) записаха драматично

...

Таранто смълча Верона на Радо Стойчев и Алекс Грозданов

Националът Алекс Грозданов и отборът на WithU (Верона) записаха трагично проваляне в италианската Суперлига.

Воденият от Радостин Стойчев тим отстъпи на Джойела Призма (Таранто) с 2:3 (25:17, 17:25, 25:23, 22:25, 13:15) в мач от четвърти кръг, изигран в " Пала Олимпия ".

Алекс Грозданов бе запаса, като се появи на терена от време на време във втората и третата част. В последните два гейма остана като титуляр и означи 3 точки (1 блока, 67% успеваемост в офанзива - -5).

Бившият диагонал на Монтана Максим Сапожков заби 22 точки (1 ас, 1 блок, 49% успеваемост в офанзива - +7).

Рок Можич завърши с 13 точки (1 блок, 44% успеваемост в офанзива, 6% съвършено и 34% положително посрещане - -4).

За Таранто Томазо Стефани осъществя 21 точки (1 ас, 3 блока, 43% успеваемост в офанзива - +6). Канадецът Ерик Льоепки добави 20 точки (2 аса, 1 блок, 50% успеваемост в офанзива, 14% съвършено и 36% положително посрещане - +8).

Верона е 6-и с 5 точки (2 победи, 2 загуби), Таранто е 7-и със същия актив и баланс.

Следващият дуел за Верона е на 30 октомври (неделя), против Алианц (Милано).

Таранто излиза против Падуа, с национала Аспарух Аспарухов.