Наталия Кобилкина, със своите близо 400 000 последователи, е най-влиятелният

...
Наталия Кобилкина, със своите близо 400 000 последователи, е най-влиятелният
Коментари Харесай

Кобилкина вкара и мъжа си в бизнеса със семинарите, ще разкрие как е забогатял

Наталия Кобилкина, със своите близо 400 000 почитатели, е най-влиятелният преподавател в България, а актуалният й живот е тъкмо като сбъднал се от нейните приказки: обичана, омъжена, с приказна женитба и богат брачен партньор, с който да обикалят света, да натрупат красиви мемоари, само че и да работят прелестно в екип.

За първи път, на 1-ви август (вторник), от 19 ч., Такис Дретакис, взаимно с Наталия, ще изнесе семинар на тематика: " Пари, пари, пари. Как да започнеш личен бизнес? ". Гръкът ще разкрие тайната на своето замогване, което месеци наред е мощно обсъждана тематика от родните медии.

Мистър Дретакис работи в региона на хотелиерския бизнес повече от 20 години. Той приключва Бизнес-Администрация в Швейцария и след това стартира да натрупа стаж в Англия. След което започва работа в Гърция, Америка, Катар с най-известните мрежи за заведения за хранене и хотели. Последните две години работи в България и за тези две години е станал най-хубавият задграничен управител на годината за 2015-а.

За него това няма да е дебют като преподавател, защото той организира образования по мениджмънт и ръководство по целия свят. За момента се занимава с ръководство и образование. Всички компании, чийто мениджмънт той поема, прави сполучливи и усилва прихода им на 100%.

Неговото мото е: " Всичко можеш да постигнеш посредством вярна връзка. " На въпросния семинар, Такис приветства и българските мъже, с цел да им помогне да намерят своето сполучливо бизнес амплоа.

Източник: lifestyle.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР