Наставникът на Янтра Велислав Вуцов коментира колоритно загубата с 0:1

...

Вили Вуцов към съдия: Да си седи в Русе, да лови сомове или да мери въздуха

Наставникът на Янтра Велислав Вуцов разяснява колоритно загубата с 0:1 от ФК ЦСКА 1948 II.

Габровският отбор още през вчерашния ден се оплака от основния арбитър Борис Попов с видео.

Домакините имат искания към две обстановки, като и в двете е забъркан капитанът на " алените " Преслав Антонов.
 Янтра организира вътрешно образование на всички треньори в клуба

Вили Вуцов слуша и записва

Първото състояние е преди почивката, когато домакините нападнаха отдясно и центриране към наказателното поле топката срещна ръката на Антонов, само че основният арбитър Борис Попов не уточни бялата точка.

В 83-тата минута Аерон Зинга донесе успеха на ФК ЦСКА 1948 II след асистенция на Антонов, като от Янтра още веднъж имат искания за игра с ръка на капитана на столичани.

" Първото полувреме класическа дузпа. Мисля, че това момче от ФК ЦСКА 1948-2 към този момент е в болничното заведение да му гипсират ръката. Дузпа класическа със строшаване на ръка - не се дава. При гола техният нападател играе с ръка. Е, какво би трябвало да стане повече? Какво повече би трябвало да желаеме в един мач?

Той, че не може, не може, ясно е. Ама като не може, каква работа има тук? Да си седи в Русе, да си лови сомове там на реката. Да мери въздуха и да прави нещо друго ", съобщи Вуцов, който бе изпъден с червен картон.