Наставникът на Верея Благомир Митрев обяви, че не е доволен

...

Митрев: Не мога да разбера защо има такова отношение към Верея

Наставникът на Верея Благомир Митрев разгласи, че не е удовлетворен от съдийството при загубата на неговия отбор с 0:2 от Дунав в Русе.

“Равностоен мач. Допуснахме неточност през първата част и ни вкараха гол от отдалеченост. Мисля, че второто полувреме държахме самодейността. В две обстановки обаче – в едната се свири дузпа, в другата се дава картон. Не мога да схвана за какво има такова отношение към Верея. Не желая да приказвам, тъй като ще кажа тежки думи. Футболът е спорт, който би трябвало да е обективен и всичко да се взема решение на терена. Когато има два равностойни тима и има наклонност, нещата стават сложни, сподели Митрев. Първа лига 22 кръг, събота 24 февруари  Дунав 2:0краен резулат  Верея (Стара Загора)