Наставникът на ЦСКА - София Саша Илич сподели след отпадането

...

Илич: Явно това не беше нашият ден

Наставникът на ЦСКА - София Саша Илич показа след отпадането на отбора от Базел, че не е удовлетворен от представянето на тима през първото полувреме. " Червените " напуснаха европейските клубни шампионати след проваляне с 0:2 в Швейцария и победа с 1:0 в София.

" Не се самозалъгвам. Първото полувреме беше едва за нас. Допуснахме две неточности и получихме два гола. Футболистите ми дадоха максимума си. Защитавахме достойнството на екипите си. Поздравяваме Базел за класирането. Базел имаше няколко положения през първото полувреме, които бяха доста положителни. През първото полувреме имахме офанзиви, които недоразвихме. Явно това не е бил нашият ден. Базел има обилие от качествени футболисти. Шопов бе повален от болест. Йомов не се усещаше добре. Трябваше да се оправяме без тях, а това е мъчно. ЦСКА пробва година след година да играе в Европа. Опитахме да вдигнем футболистите и психически. Най-трудното е да вдигнеш футболистите психически след подобен квалификационен мач. Трябва да ги вдигнем за шампионата ".