Наставникът на ЦСКА 1948 логично бе доста разочарован след загубата

...
Наставникът на ЦСКА 1948 логично бе доста разочарован след загубата
Коментари Харесай

Янчев: Някои от футболистите искаха даже да пият вода при втория гол, а аз им крещях да се обърнат

Наставникът на ЦСКА 1948 разумно бе много отчаян след загубата на своя отбор от Лудогорец във финала за Купата на България. “Червените ” отстъпиха с 1:3 и пропуснаха опцията да завоюват трофея.
 Лудогорец победи с купата, тъгата е за ЦСКА 1948 Лудогорец победи с купата, тъгата е за ЦСКА 1948
“Не е прелестно да загубим. Причините са доста. Просто влязохме прекомерно страхливо и дадохме самодейността на Лудогорец да ни вкара 2 гола. Някои дори желаеха вода да пият при втория гол, аз им крещях да се извърнат, само че какво да кажа. Може би липса на опит, може би в тези миг ни би трябвало по-голяма убеденост и самочувствие. Можем да играем, само че трябваше да е при 2:0, а към този момент беше късно. Върнахме един гол, различен беше анулиран, само че това е.

На полувремето имах вяра, че можем да обърнем и да се върнем, просто трябваше да си повярваме.
1  ЦСКА 1948: Лудогорец I
Със сигурност уроците са доста след един подобен край, само че това е опит, който придобихме и гледаме напред. Със сигурност задачите ще са по-високи, ще забележим ”, съобщи Янчев.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.

Регистрирай сe
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР