Наставникът на ЦСКА 1948 II Владимир Димитров даде мнението си

...

Владимир Димитров: Можехме да приключим двубоя още през първото полувреме

Наставникът на ЦСКА 1948 II Владимир Димитров даде мнението си след успеха на своя отбор над Хебър в мач от 31-ия кръг на Втора лига. “Червените ” се постановиха с 3:1, а Денислав Александров осъществя хеттрик.
 Дубълът на ЦСКА 1948 смачка Хебър, Денислав Александров свети Дубълът на ЦСКА 1948 смачка Хебър, Денислав Александров свети
“Бяхме по-добрия тим през по-голямата част от мача. Можехме да го приключим още през първото полувреме, когато Васил Шопов пропусна самичък против вратаря. Станеше ли 3:1, нямаше какво да стане, дори можеше да победим с по-голям резултат, само че ги има тези моменти. Притеснявах се, тъй като по същия метод протече мачът в Разград и ни изравниха, само че очевидно сме си взели поука и през днешния ден закономерно победихме.