Наставникът на Царско село Любослав Пенев е на мнение, че

...

Любо Пенев: Представяме се на прилично ниво

Наставникът на Царско село Любослав Пенев е на мнение, че отборът му върви в вярната посока. Днес " царете " победиха с 1:0 Черно море, а голът падна в 91-ата минута след тъкмо осъществяване на Мирослав Будинов от дузпа.

" Второто полувреме против Враца и в мача против Славия играхме доста добре. Днес затвърдихме с още по-добра игра и победа. Затворихме кръга. Това би трябвало да е нашето държание. Понякога футболистите схващат, от време на време - не. Всеки мач за нас е борба. Успяхме в последната минута. След две следващи загуби успеха е приятна. Тези три точки са значими за нас. Мирослав Будинов разсъждава в вярната посока. Според мен се представяме добре и на едно обичайно равнище. Днес вкарахме единствено един гол. Вървим във възходяща линия. Доволен съм от целия тим. Ние сме колектив и по този начин би трябвало да гледаме на тази специалност ".

efbet Лига 8 кръг, петък 2 октомври  Царско село 1:0краен резулат  Черно море