Наставникът на Славия Златомир Загорчич заяви, че е останал доволен

...

Заги: Най-важното е да съхраним играчите

Наставникът на Славия Златомир Загорчич съобщи, че е останал удовлетворен от представянето на неговите футболисти през първото полувреме при загубата с 0:2 от Ботев (Пловдив). Заги съобщи, че най-важното за него на този стадий е да резервира здравето на играчите и се надява за формалните мачове да са на положително равнище.

На никого не се отрази добре паузата. Отборите не знаят кой в какво положение е. Днес беше първа контрола, като удовлетворен съм през първото полувреме. То беше равностойно, само че след почивката не ми хареса. Никой не знае какво тъкмо да направи в тези времена. Най-важно е да запазим здравето на футболистите и за формалните мачове да сме на равнище. Графикът ще е много кондензиран, само че ще се опитаме с многото смени да запазим играчите максимално”, сподели Загорчич.