Достанич: Първото полувреме бяхме много зле, не очаквах толкова труден пролетен старт
Наставникът на Славия Ратко Достанич продължава да има вяра на футболистите си, макар че през днешния ден те инкасираха следващо поражени напролет, този път с 0:2 от ЦСКА 1948.
“Първото полувреме бяхме доста зле. Пуснахме ранни голове. Има напрежение след предходните три загуби. Днес влязохме доста зле в мача. Второто полувреме оправихме нещата, само че ЦСКА справедливо завоюва трите точки. Можехме да вкараме гол и да създадем мача по-труден за тях. Продължаваме работата и имам вяра на момчетата.
Имаме качествени футболисти. Въпрос на време е. Срещу Берое би трябвало да намерим нашия темп. Липсва ни победа да тръгнем нагоре. Искахме Малембана още през декември. Моя виновност е, че си вкара автогол, а не негова. Сигурен съм, че ще помогне.
Не чаках толкоз сложен пролетен старт. Срещу Арда и ЦСКА направихме всичко допустимо, само че ни би трябвало и шанс. Футболистите дават всичко от себе си, имам вяра, че ще се върнем на верния път.
С Медвед в никакъв случай не съм имал проблем. В един миг клубът искаше да се раздели с него. Има качества, умел футболист е. Ако желае, да заповяда, само че в Славия има правила ", безапелационен е Достанич.
“Първото полувреме бяхме доста зле. Пуснахме ранни голове. Има напрежение след предходните три загуби. Днес влязохме доста зле в мача. Второто полувреме оправихме нещата, само че ЦСКА справедливо завоюва трите точки. Можехме да вкараме гол и да създадем мача по-труден за тях. Продължаваме работата и имам вяра на момчетата.
Имаме качествени футболисти. Въпрос на време е. Срещу Берое би трябвало да намерим нашия темп. Липсва ни победа да тръгнем нагоре. Искахме Малембана още през декември. Моя виновност е, че си вкара автогол, а не негова. Сигурен съм, че ще помогне.
Не чаках толкоз сложен пролетен старт. Срещу Арда и ЦСКА направихме всичко допустимо, само че ни би трябвало и шанс. Футболистите дават всичко от себе си, имам вяра, че ще се върнем на верния път.
С Медвед в никакъв случай не съм имал проблем. В един миг клубът искаше да се раздели с него. Има качества, умел футболист е. Ако желае, да заповяда, само че в Славия има правила ", безапелационен е Достанич.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




