Наставникът на Септември (Симитли) Антон Бачев загуби с 0:2 от

...

Антон Бачев: Имаме проблем със статичните положения

Наставникът на Септември (Симитли) Антон Бачев загуби с 0:2 от Пирин (Благоевград). Бившият бранител на " орлетата " и ЦСКА даде добра оценка на момчетата си.

" През първото дехствахме проведено, не дадохме опция на Пирин да доближи до състояние. За страдание допуснахме гол от корнер в последната минута, имаме проблем със статичните положения. През второто полувреме допуснахме още един гол от корнер, скърбя, че не спечелихме мача. Искаме тимът да има топката, да играем самоуверено напред, да сме по-решителни в последната третина на съперника, да сме по-прецизни. Целта е да доближаваме до по-добри резултати. За този мач съвсем нямаше потребност да мотивираме футболистите, бяхме уверени, че ще се представим добре. Нашите футболисти заслужават добра оценка ", сподели Антон Бачев.