Наставникът на Реал Мадрид – Шаби Алонсо, обяви, че все

...
Наставникът на Реал Мадрид – Шаби Алонсо, обяви, че все
Коментари Харесай

Алонсо още не е решил дали да пусне Мбапе срещу Борусия Дортмунд

Наставникът на Реал Мадрид – Шаби Алонсо, разгласи, че към момента не е решил дали Килиан Мбапе ще стартира като титуляр в четвъртфинала от Световното клубно състезание против Борусия Дортмунд
Френският нападател пропусна всички срещи в груповата фаза и се появи като запаса на осминафиналите.

Според Алонсо, положението на Мбапе е доста по-добро, само че към момента не е решил дали той ще бъде титуляр във значимия мач.

„ Той е по-добре, възобновен е. На сутринта ще решим дали той ще стартира ”, разяснява Алонсо.

Специалистът загатна, че Мбапе може да играе дружно със своя заместител до този миг 21-годишният Гонсало, който се показа повече от добре.

„ Те могат да играят дружно според от момента и какви потребности имаме. Те се допълват и в случай че подтекстът го изисква, то аз не го изключвам по никакъв метод ”, сподели още той.
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР