Наставникът на Локомотив (София) Иван Колев се оплака след нулевото

...

Иван Колев: Изпуснахме поне 3-4 гола, едни играят футбол, а други разчитат на театрално противопоставяне

Наставникът на Локомотив (София) Иван Колев се оплака след нулевото тъждество на неговия отбор като посетител на Локомотив (Горна Оряховица), че игровото време през втората част е било прекомерно малко.

“През първото полувреме съперникът имаше сили и успяваше да ни се опълчва. През второто доминирахме. Даже би трябвало да забележим какъв брой време играхме. Използват се разнообразни способи - едни играят футбол, а други с театрално портивопоставяне.

Не спечелихме, тъй като нямахме прецизен завършващ удар. Притеснява ме това, че не вкарахме гол и не оползотворихме голямото си предимство в този мач. Изпуснахме да отбележим най-малко 3-4 гола”, посочи Иван Колев. Втора лига 19 кръг, понеделник 22 февруари  Локомотив (Горна Оряховица) 0:0краен резулат  Локомотив (София)