Наставникът на Локомотив Пловдив – Александър Томаш, призна след загубата

...

Томаш: Слаб мач за нашия отбор

Наставникът на Локомотив Пловдив – Александър Томаш, призна след загубата от Левски, че отборът му е бил надигран от „ сините ”. Специалистът дефинира срещата като „ слаб мач ” за „ смърфовете ”.

Домакините позволиха проваляне с 0:3, макар че преди единствено две седмици, Локомотив победи същия противник с 1:0.

„ Все още се пробвам да си обясня, за какво влязохме, не желая да употребявам думата „ боязън ”, в този мач. Изиграхме три мача – направихме хикс в София, победихме ги с 1:0 тук, и през днешния ден загубихме с 0:3. В предходните два мача подходих по същия метод. Казах им, че в случай че дадем самодейността на Левски, ще имаме проблеми. Те имат положителни характерности, добра халфова линия. Когато притежавахме топката, не бяхме това, което искахме. Бяхме плахи, мудни, дезориентирани. Това и неналичието на експанзия от наша страна, даде самочувствие на Левски. Въпреки това мисля, че до 30-33-ата минута, мачът беше равносилен. Имахме своите моменти, в които можехме да застрашим съперника. Не успяхме и след позволения гол стана мъчно. Не желая да упреквам някого за самостоятелните неточности, тъй като аз желая по този начин да играем. Явно на някои им идва тежко. На почивката им споделих да не помнят резултата и да играят футбол. Не знам дали се получи или просто Левски се върнаха обратно. Слаб мач за нашия тим ”, сподели Томаш на конференцията след мача.